Sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz.

Bizi zem eyleyene rahmet eyle.

MEB. OKUL
NAMAZ VAKİTLERİ - TASAVVUF
Altın Hesaplama

Müslüman Müslümanı sevmeli

http://www.milligazete.com.tr/comment.php?mode=news&id=357048 tacettin numanoglu - hilye nur ve talib
ben amerikan uşaklarını sevmiyorum. israil işbirlikçilerini sevmiyorum. ab sevdalılarını sevmiyorum. bunları sevenleri ve destekleyenleri sevmiyorum. bunları sevenleri destekleyip te hala bende milli görüşçüyüm diyenleri sevmiyorum. sevmek zorundamıyım kardeşim sizden nefret ediyorum. hepinize evet kin doluyum.islam coğrafyasının bu hale gelmesinin müsebbibi sizlersiniz. sizde beni sevmeyin umurumda değilsiniz. nasıl olsa ahirette sizinle hesaplaşacağız. zerre hakkım geçmişse size haram olsun.


talib - Unutulan bir şey de,
Seçim ittifakı olduğunda, SP oylarını % 2 gibi düşünmek yanlıştır. Seçim barajından dolayı AKP'ye oy veren Milli Görüşçü kardeşlerimizin belki yarıya yakın bir kısmı bu ittifakı destekleyeceklerdir. SON OSMANLI, Erbakan hocamız niçin üniversitede kalmayı değil de siyaseti tercih etti? Senin gönlün nasıl râzı oluyor, emek,oy ve zamanı israf etmeye? BİR ÇİÇEKLE DE OLSA MECLİSE BAHAR GELMELİ. Bir ilde 3 vekil almışsa, 4.ye SPli aday olmalı, 81 ilde 1'er aday olabilir. Allah'a emanet olunuz.
 
talib - Hilye Nur kardeşimize
RP 1995'te %21 oy almadı mı? Bu oyları Milli Görüş oyları saymıyorsunuz anlaşılan. 2002'de SEÇİM BARAJI OLMASAYDI, en azından bu kardeşlerimizin yarısı yine SAADET'E oy vermez miydi? Sizce 1995'teki %21'in sadece %5'i mi Milli Görüşçüdür? 45 yılda Milli Görüşün geldiği nokta % 5 oy mudur? Cevap vermek önemli değil, bir düşünün isterseniz.
 
talib - Anlamak ta anlatmak ta zor.
3 dönemdir AKP'ye oy verdim yine Elhamdülillah Milli Görüşçüyüm. %21'in hepsi Saadet'e verecek demedim, ittifak olursa yarısı verebilir dedim. Herkes elinden geldiğince çalışmalı, takdir Allah'ın. Kime oy verirse versinler bütün Müslümanlar kardeştir. Kimse kardeşine hakaret etmemeli 1 oy için. Neye layıksak o gelir başa. Sonuçta HER ŞEY ASLINA RÜCU EDECEKTİR. Belki bir müddet daha gerçek bir sıkıntı çekmeden öze dönüş olmayacak. ALLAH HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VERSİN.
 
Abdullah Ademoğlu - akp ve MİLLİ GÖRÜŞ
Talip kardeş, akp li yetkililer,biz Milli Görüş Gömleğini çıkardık diye yüzlerce kez itirafta bulundular ve sen 3 dönem akp ye oy verdiğini ve hala Milli Görüşcü olduğunu iddia ediyorsun.Sen sadece kendini kandırıyorsun. Kişi sevdiğiyle beraber haşrolunucaktır.Sen asla Milli Görüşcü olamazsın bu kafayla.zira akp Milli Görüş düşmanıdır.


selami - kim bu "talip"...
aşağıda bir kaç yorumu bulunan,akp ye oy veren halada m.görüşçüyüm diyen bu eli kanlı akpli kimdir.Bu zalimler hiçmi Hoca yı dinlemediler.2 tane doğru olduğunu bunlara kim söyledi.Bizde düşmana hacet yok,böyleleri varken.Anlaşılan odurki ; içimizde daha çok tayyipler,numanlar var.Acaba "..HİÇ BİLENLE BİLMEYEN BİR OLURMU" ayeti buna en güzel misal olmazmı?Üzgünüm mazlumlar daha çok bekleyeceksiniz ,bu zalimler bizi bırakmıyor.talib - Bizden yana helal olsun.
Kişi sevdiğiyle beraberdir. Erdoğan'ı bir seviyorsam Erbakan hocamızı bin seviyorum. Ayrıca bütün Allah dostlarını seviyorum ve tabi oluyorum. AKP'ye oy veren %50 hep AKP'li midir? BİLENLE BİLMEYEN BİR OLMAZ. Size Müslümanların kardeş olduğunu bildiren ayet ve hadisleri de okumanızı ve düşünmenizi tavsiye ederim. Bu kardeşliği biliyorum demek mi yaşamak mı daha önemli? Eli kanlı AKP'li sözünüzü tebrik ediyorum, 1 oy için kardeşlerini tekfir ederek münafık ilan edenleri de gördüm.Hilye Nur - Fikrine değil kalbinle oku lütfen
Kardeşlerim! Milli görüş davasının amacı İslam milleti oluşturmak değil mi? Peki bunu müslüman kardeşinin imanını sorgulayarak mı yapacaksınız? Biz iman edenler, kırmaya değil onarmaya ant içtik EŞHEDÜ ile.. Kalp kırarak, yafta vurarak olur mu bu dava? Açıkları kapatın diyen yaradanın kulları olarak birbirimizin açığını aramak bize yakışıyor mu? Eli kanlı.. Yakışmıyor Dostlar.. Binlerin hakkına böyle bir haksızlıkla girmek size yakışmıyor! Nifak olacaksa AKP de saadette yerin dibine batsın


tacettin numanoglu - içimizdeki beyinsizler yüzünden bizi helak etme ya
arkadaşlar son günlerde bende milli göüşçüyüm diyen akepeliler buralarda çok görülmeye başladı. onlara prim vermeyin akepenin günahlarına ortak olmayalım. kim neye Talip oluyorsa olsun. ittifaka oy vermeyeceğim diyen bedbaht. kendine bir sor teodor herzin mezarında dua edip mum yakana oy vermek daha mı iyi? birde hiç bir milli görüşçü başkasını tekfir etmez akepe ile karıştırıyorsunuz.rabbim bizi merhum erbakan hocamla haşretsin talip gibi hilye nur gibi akepelileri de akp lilerle haşretsin.


Hilye Nur - Estağfurullah
Müslümanları partiden ibaret görenleri de Rabbim bildiği gibi haşretsin.. Bırakın da kim has imana sahip Allah karar versin.. Kimin kalbi mühürlü Allah bilir. Tacettin bey SİZ galiba insan üstü bir varlıksın herhalde.. Kalpleri okuyabildiğinize göre..


Hilye Nur - Yorumsuz yorum
Tacettin bey Akpli olmam sizi neden bu kadar rahatsız ediyor? Milli görüşçü kardeşlerime kardeş diyebiliyorum ben siz neden bizi kafir gibi görüyorsunuz.. Aşırı nefretin sebebi ne? Yoruma göre insan seçemezsiniz.. Beyinsiz demişsiniz ya bir sizin beyinsiz ölçünüz var bir de Allahın beyinsiz ölçüsü var. Ayetlerde kast edilen kişileri yanlış kişilere atfetmeyin. Doğrusu ne söylesem faydasız, sizin kafanız bir noktaya sabitlenmiş.


talib - KARDEŞLERİMİZE
Yorumlarımda AKP'ye 3 dönem oy verdiğimi yazmasaydım size göre hiç bir sorun olmazdı. 1 oy için bizi tekfir (Cehennemlik-Hristiyan-Yahudi-Kafir-Münafık-Kalbi mühürlenmiş vb.) eden, ELİ KANLI ilan eden kardeşlerimiz oldu. Sen öyle söyleyen olmaz diyorsun. Ayet ve hadislerde Müslümanların kardeş olduğunu okumadınız mı? BİLENLERLE BİLMEYENLER BİR OLMAZ. Şeytan büyük bir alimdi, kendini kurtarabildi mi? Kardeş olduğumuzu bilmek yeterli değil, bu kardeşliği yaşamak lazım.


talib - KARDEŞLERİMİZE 2
SP'ne oy veren % 2 Müslümandır, oy vermeyen % 98 Müslüman değildir, diyebilir misiniz? Sen sana oy vermeyenleri düşman göreceksin, sonra İslam Birliğinden bahsedeceksin. Benim AKP'li olduğumu, Milli Görüşçü olmadığımı benden daha iyi mi bileceksin. Kimseden bir PRİM beklemiyorum, ne SP, ne AKP'den, ne buradaki yorumculardan. İNNEMEL AMELÜ BİN NİYAT. 2002'de, Sandık Müşahiti kardeşimize, Erbakan hocam, senin sandıktan SP'ye 1 oy çıkmamış, dedikten sonra, en ufak bir hakarette bulundu mu?


talib - KARDEŞLERİMİZE YORUMSUZ.
''Ameller niyetlere göredir. müminin niyeti amelinden hayırlıdır.''. ''Nasılsanız öyle idare edilirsiniz.''Hadis. ''Siz nefislerinizde olanı değiştirmedikçe, hakkınızdaki hükmümüzü değiştirmeyiz.'' Ayet. ''Hüdâ'nındır cemi işler, kulunun elinden işler.'' Salih Baba. Allah'tan izinsiz yaprak kımıldamaz. Allah'ın dediği olur. ''Ya Rabbi, senden ümmetimi diliyorum.'' Hadis. ''Habibim, Senin kadar ümmetine düşkün bir peygamber daha gelmedi.''.''MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİR.''


selami - hey talip yada tayyip...
Hala anlamamakta ısrar etmeni anlayamıyorum.Sağlıksız görüşlerini insanlara "normal" gibi göstermeye çalışma.Hoca'nın zar zor konuştuğu son zaman toplantılarında ısrarla söylediği halde "akpliler bin yıl başını secdeden kaldırmasa,döktükleri kanın vebalini ödeyemezler" sözü senin için fazlası ile yeterlidir.Bu berrak kelamı kavrayamıyorsan,senin için 2 şey söylenebilir : 1-kesin bir tayyip taraftarısın,2-şayet doğruysa bunca yıl boşuna bizimle takılmışsınAllah zalimlerin belasını versin.


tacettin numanoglu - hz musanın duası-1
önceki yorumumda yazdığım başlık hz musanın duasıydı. bir insan siyonismin kurucusun önünde dua edenlere oy verecek ondan sonra bende milli görüşçüyüm diyecek buna kargalar güler. siz akepeliler neden yapılan her eleştiriye sizi kafir ilan ettiğimizi düşünüyorsunuz çünkü siz sizin gibi düşünmeyenleri müslüman kabul etmiyorsunuz. kalbinizi okumama gerek yok amelinizden bunlar belli oluyor zaten. burada sp meclise girecek diye ödünüz kopuyorya


tacettin numanoglu - hz musanın duası-1
acaba Kuranla dalga geçilirken, müslümanlara karşı fransa da yürüyüş yapılırken, oecd ye israilin üyeliği türkiyenin oyu ile kabul edilirken ve daha milyonlarca dine islama karşı icraatlar yapılırken vicdanızda zerre sızlama oldumu? yoksa duymamazlıktan mı geldiniz. tabii ki duymamazlıktan geldiniz. ama size kötü bir haberim var. siz istemesenizde bop eşbaşkanlığı da yapsanız türkiyeyi israile eyalet yapmaya da çalışsanız Allah nurunu tamamlayacak. bu ayet zorunuza gitti değil mi? :)))))))


tacettin numanoglu - hilye nur ve talib
ben amerikan uşaklarını sevmiyorum. israil işbirlikçilerini sevmiyorum. ab sevdalılarını sevmiyorum. bunları sevenleri ve destekleyenleri sevmiyorum. bunları sevenleri destekleyip te hala bende milli görüşçüyüm diyenleri sevmiyorum. sevmek zorundamıyım kardeşim sizden nefret ediyorum. hepinize evet kin doluyum.islam coğrafyasının bu hale gelmesinin müsebbibi sizlersiniz. sizde beni sevmeyin umurumda değilsiniz. nasıl olsa ahirette sizinle hesaplaşacağız. zerre hakkım geçmişse size haram olsun.


talib - Sevme kardeşim, TEFEKKÜR ET.
''Ameller niyetlere göredir. müminin niyeti amelinden hayırlıdır.''. ''Nasılsanız öyle idare edilirsiniz.''Hadis. ''Siz nefislerinizde olanı değiştirmedikçe, hakkınızdaki hükmümüzü değiştirmeyiz.'' Ayet. ''Hüdâ'nındır cemi işler, kulunun elinden işler.'' Salih Baba. Allah'tan izinsiz yaprak kımıldamaz. Allah'ın dediği olur. ''Ya Rabbi, senden ümmetimi diliyorum.'' Hadis. ''Habibim,Senin kadar ümmetine düşkün bir peygamber daha gelmedi.''''MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİR.''BE


Hilye Nur - Kardeşiz
Hz. Musa o duayı inkar eden topluluk için yaptı siz ise inanlar için delil getiriyorsunuz. Bu ne demek oluyor, dolaylı yoldan bizi kafir yerine koyuyorsunuz bu biiiirBakın Tacettin bey, benim anlatmak istediğim:siyasi görüş ayrı müslümanlık ayrı.. Bütün müslümanlar kardeştir diyor ayette peki siz neden milli görüşçü olmadığı için onu bu kategoriden çıkarıyorsunuz? Amacım ne birilerini kırmak ne de kendi ideolojisi başkalarına kabul ettirmek, gereksiz nefreti silmek. Ama imkansız bu


Hilye Nur - Kardeşiz
Aynı safta namaz kılan insanların birbirine eli kanlı ya da bunların kalbi mühürlü demesi ne kadar İslama sığar??? Kafir camia birleşirken biz parçalanıyor, bölünüyoruz. KARŞILIKLI hakaret deryasına açılıyoruz. Burada bir sorun yok mu? Şayet orta yol bulunamıyor iki tarafta sorum vardır. Sizin nefretiniz politikalarınıza da yansıyor. Bu da oylara yansıyor. AKP’nin bir çok yanlışı olabilir evet fakat saydığınız şekli abartı.. Halkın sadece yüzde 3ü 5i mi gerçeği görüyor


Hilye Nur - Kardeşiz
İslamı en iyi biz yaşar, biz uygular havasından da çıkın. Bugün iktidara gelseniz değişen bir şey olmaz. Amerika, İsrail siz iktidar olsanız olacak ve muhatap kalmak zorunda kalacaksınız. Hayatınızda hep sevdiğiniz kişilerle beraber olamıyorsunuz bazen sevilmeyen kişilerle de aynı ortamda bir şeyler yapılmak zorunda kalınıyor. Erbakan hocam başbakan olduğunda bunlara tamamen sırt mı dönüldü? Tacettin bey kendinizi de görün, yazdığınız cümleleri, ithamlarınızı..


talib - SELAMİ KARDEŞİMİZE.
"akpliler bin yıl başını secdeden kaldırmasa,döktükleri kanın vebalini ödeyemezler" ''GÜNAHINDAN TÖVBE EDEN, GÜNAH İŞLEMEMİŞ GİBİDİR.''''Benim ümmetimin tövbesi, canı boğazında gargara ederken dahi kabul olur.''Hz. Muhammed SAV. AKP'nin ''ZİNA YASASI VB.'' asla tasvip etmem, Elhamdülillah günahından dolayı müslümandan nefret etmem, tekfir de etmem. ''ÜMMETİM İÇİN DUA EDİLMEDİKÇE, ALLAH KULUNUN DUASINI KABUL ETMEZ.'' Hadis.Nefsimin ve cemi ümmetin hidayeti için dua etmeye devam


Hilye Nur - Kardeşiz VESSELAM
Ben hakkımda yazılan,çizilen her şeyi Allaha havale ediyorum. O niyeti de bilir, yazılanları da, gerçeği de.. Hakkı sahibine verecek olan odur. Siz bizi kardeş kabul etmeyin. Ben sizi yine de kardeş kabul ediyorum. Buradan bir AKP li olarak bütün milli görüşçü kardeşlerime saygılarımı gönderiyorum. Cennette bulunabilmek duası ile Allaha emanet kalın


talib - Devamı yok, anlayana yeter.
''Büyük düşmanımız nefsi emmare, Takmış kemendini cezb eder nare, Cehdet ki, bulasın sen sana çare, Ellerin ayıbını gözleme gardaş.'' Salih Baba.''Sözü kantara çek, zihninde pişir. Yahşi danış, ehl-i dil incinmesin.''''KIRMA KIRILMA, İNCİNME İNCİTME.'' Reyhan Hz. Bir kez gönül yıktın ise, bu kıldığın namaz değil. Yetmiş iki millet dahi, elin yüzün yumaz değil.'' Yunus Emre. ''MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİR.''Hadis. Bu hadisi tefekkür edip yaşamaya çalışsak, nefret yerine, birbirimize du


Hilye Nur - Bir misal
Tuğrul bey, Çağrı Beye bir ok verip kırmasını istedi. Çağrı bey oku kolayca ikiye böldü. Etraftaki herkes şaşkınlık içinde Tuğrul Beyin amacını anlamaya çalışıyordu. Tuğrul Bey, bu kez Çağrı beyden iki parçaya ayrılan onları kırmasını istedi. Çağrı bey epey zorlanması rağmen bunu da başardı. Heyecan doruklarda. Tuğrul Bey herkesin şaşkın bakışları arasında bu kez dört parçaya ayrılan onların bir arada kırılmasını istedi. Çağrı bey kıramayacağını bile bile onları kırmayı denedi


Hilye Nur - Bir misal vesselam
Çok zorladı ama sonuçta okları kırmadı. Bunun üzerine Sultan Tuğrul, devletin kuruluş ilkesini açıklayan ve herkesin merakını gideren o meşhur sözünü söyledi:Bizlerde böyle birlik halinde olursak, birbirimize yaslanıp destek verirsek, Allaha yemin olsun ki, kimse bizi kıramaz! Biz kardeş olduğumuzu kabul edersek eğer işte o zaman zalim Amerikalı, İsraili durdurabiliriz. Ama böyle olmaz. AKP suçlu değil sadece bu zulümlerde ufak büyük herkesin suçu var. Kırılıyoruz..


tacettin numanoğlu - madem kardeşiz
Milli görüşün mecliste olması neden zorunuza gidiyor. Sizin gibi kardeş olduktan sonra düşmana gerek yok. Irakta ölen 1.5 milyonun kanı ellerinizdeyken kardeşlikten davadan bahsetmeniz çok komik siz kim islam birliği kim siz kim kardeşlik kim gidin işinize yorumlarınızla buraları kirletmeyin


Ahmet Yücel - Bütün yorumları okudum.
Erbakan hocamız, AKP'liler de bizim kardeşimiz, onları uyarmak vazifemiz, diyordu. Hiç kimseye hakaret ettiği görülmedi. Biz Erbakan'ı seviyoruz, ''Kişi sevdiği ile beraberdir.'' diyerek kendilerini Cennetin baş köşesine layık görenler. Seven, sevdiği gibi yaşamıyorsa, Seviyorum, demesi kuru bir iddiadır. Peygamberimiz, Ben güzel ahlakı tamamlamak için gönderildim, buyuruyor. Hristiyan bir vatandaşımız SP'ne oy verirse seveceksin, bir müslüman AKP'ye oy verirse nefret edeceksin....?


Ahmet Yücel - Bütün yorumları okudum.
Cenabı Allah, Cebrail'e, Habibimi çok üzdük, bize getir, gönlünü alalım. Diyerek Miraca yükseltti. Bakınız, kötülükleri yapanlar, namaz kılarken başına işkembe atanlar, kısaca üzenler müşrikler olduğu halde, Allah CC Habibimi çok üzdük diyor. Başa geleni Allah'tan değil, milletin verdiği oylardan bilmek gizli şirktir. Allah niçin böyle veriyor? Sebebi çoğunluğun yaşantısında gizli. Haccac'a Hz.Ömer gibi idare et, derler. Bu halk Hz.Ömer'in halkı gibi yaşasın, öyle idare edeyim, der.


Ahmet Yücel - Bütün yorumları okudum.
Allah CC. Siz günah işlemeseniz, günah işleyen bir toplum yaratır, tövbelerinden dolayı affederdim. buyuruyor. Tövbe kapısı Erdoğan'a da, AKP'lilere de, AKP'ye oy verenlere de açık. Sen oy için nefret etsen de din kardeşinden, Rahman, Rahim, Tevvab, Afüv, Sabur isimlerinin sahibi, bu ümmete son nefeslerindeki tövbe dahil, kulundan nefret etmiyor. Habibi ümmetini diliyor. Allah'ın ve habibinin ahlakı ile ahlaklanmadan. Seviyoruz demek, hangimizi kurtarır? Havf ve Reca nerde kaldı?


Ahmet Yücel - Rahmet peygamberinin ümmetiyiz.
Peygamberimiz, hizmeti geçen bir ashabına, bir dileğin var mı? der. O da, Ya Resulallah, ahirette sizinle beraber olmak, komşunuz olmak istiyorum. der. Peygamberimiz 3 defa başka bir şey istemesini ister. Yine aynı cevabı alınca, o zaman secdeleri çoğaltarak bana yardımcı ol, der. Ahlakı peygamberimize benzediği halde, nafile ibadetini de artırmasını istemiş. Ahirette Erbakan hocamız ile beraber olmak istiyorsan, müslümana, ümmete kinin, nefretin olmayacak.


Ahmet Yücel - Bilenle bilmeyen bir olur mu?
NEFSİNİNİ BİLEN RABBİNİ BİLİR. ilim kendini bilmektir. Yunus Emre. Veysel Karani hz., nasihat isteyen hz.Ömer'e, bildiklerini unut, Allah'ı bil yeter. Der. Sizin bildikleriniz sizi din kardeşinizden nefrete götürüyor. Nefsini, şeytanı düşman bil. Müslümanı değil. Peygamberimizin ümmeti diye, Peygamberimiz seviyor diye günahlarına rağmen sev ve dua et. ALLAH İÇİN SEVMEK, ALLAH İÇİN BUĞZETMEK BUDUR. ehmett=talib OKUMAYA DEVAM FAKAT SON YAZIMDIR. Allah'a emanet olunuz.


tacettin numanoglu - sorularıma cevap veremiyorsunuz
ırakta ölen 1,5 milyon müslümandan sorumlu değiliz diyemiyorsunuz, ülkenin bütün yer altı ve yerüstü kaynaklarını siyonistlere peşkeş çektik diyemiyorsunuz, domuz artık raflarda, marketlerde bu nedenle domuz yiyenlerin vebali üzerinizde tövbe etmek yerine hala milli görüşe saldırıyorsunuz, utanmadan akıl veriyorsunuz,sim kimsiniz kendinizi ne zannediyorsunuz. bana kardeşlik edebiyatı yapmayın sizi tekfir etmiyorum istesenizde istemesenizde Allah nurunu tamamlayacak.


Hilye Nur - Kafa sabit, değişmez değiştirilmesi teklif dahi ed
Sizin akla ihtiyacınız yok, aklınız zaten en üst mertebeye ulaşmış. Evet Allah nurunu tamamlayacak hem de sizin gibi kin odağı şahsiyetlere rağmen.. Saldıran sizsiniz.. Müslümanı kalbi mühürlü yapan da sizsiniz. AKP Mhp umrumda değil her şey kayıt altında hesabı da var. Son bir şey Kinin olduğu yerde İslam çiçeği açamaz. Kardeşliği kabul etmeyin biz kardeşliği kabul edenlerle yola devam ederiz. Allah sizi ıslah etsin tek duam bu.. Vesselam


talib - Tefekkür edene,
Hangi sorunun cevabı yok? ''Benlik iradesin elinden bırak, Her neye bakarsan hak gözüyle bak.'' İsteyen nefsinin gözüyle bakmaya devam eder. ''Müslümanlar kardeştir.'' Hadis. Hatırlatırken niye utanayım.? Suriyeli, Yemenli, Filistinli kardeşlerimizdir dersin, yarın TC vatandaşı olup, AKP'ye oy verseler yine nefret edersin. Bu en son yazım olsun. SEN CENNETE GİRERKEN, ÜMMET DE CENNETE GİRSE BUNCA GÜNAHINA RAĞMEN, SENİN YERİN Mİ EKSİLECEK? ALLAH NEFSİME VE CEMİ ÜMMETE HİDAYET NASİP ETSİN.


Hilye Nur - Hüküm Allahındır
Onların arkalarından gelenler derler ki:''Ey Rabbimiz! Bizleri ve daha evvel iman ederek bizi geçmiş olan kardeşlerimizi bağışla ve gönüllerimizde, iman etmiş olanlara karşı kin bulundurma. Ey Rabbimiz, şüphesiz ki sen çok şefkatlisin, çok merhametlisin . '' HAŞR-10Son sözü YARADAN söylesin her zamanda ve her mekanda olduğu gibi


Ahmet Yücel - Allah razı olsun Hilye Nur kardeşim.
Bunca günahımıza rağmen Ümmetim ümmetim derken peygamberimiz, biz birbirimizi cehennemlik zalim, hristiyan, yahudi, kafir, münafık ilan edebiliyoruz.''EHL-İ KIBLEYİ TEKFİR ETMEYİNİZ.''Bir oy için müslümana buğz edebiliyoruz. Bu da Allah için buğz oluyor. Küçük cihat, büyük cihat var. Biz birbirimizle 1 oy için cihat ediyoruz. İbadetimizi beğeniyoruz. ''HİÇ KİMSE İBADETİ İLE CENNETE GİREMEZ.''Sevdiğinin ahlakıyla ahlaklanmayan sevemez. Kimseye kırılmadığımı bilesiniz.


Ahmet Yücel - Allah razı olsun Hilye Nur kardeşim.
Bizden yana helal olsun. Nefsim yüzünden kimse yanmasın.Nefsim münafıktan eşeddir. Düşman nefsim yansın. Allah geçmiş, yaşayan ve gelecek cemi ümmeti affetsin. Kimi kinini haklı göstermek için delil getirdi, Hilye kardeşimiz ise müjdeleyici bir delil getirdi. ''MÜJDELEYİNİZ, NEFRET ETTİRMEYİNİZ.'' emrine uygun düştü. Allah razı olsun diyorum. Eğer Allah için yazacaksam, neden yazmaktan vaz geçiyorum.? Bir Ayet, hadis, kıssa paylaşımı olsa, ''İLİM PAYLAŞILDIKÇA ARTAR.'' yazmaya devam.


Melih - Talib ve Hilye
Bakın arkadaşlar artık size cevap verme gereği bile duymuyor. Sevgili AKp' nizin ne olduğunu anlamak için 1) Amerika Kadim Dostumuz videosunu aratarak sevgili islam bayraktarı RTE(!) nin ağzından dinleyin. 2) Sevgili Burhan KUZU' nun ağzından bizatihi çıkan sözlerle Amerika' ya karşı boyunlarını eğen Teskere reddi meselesini nasıl çözdüklerini ve Amerika' ya karşı görevlerini yerine getirdiklerini dinleyin. Sonra gelin deyin ki: biz verdiğimiz oy ile 1,5m müslümanı öldürtmedik.


Hilye Nur - Nefrete karşı olan herkesten Allah razı olsun
İslam o kadar kolay ve huzurlu bir dinki.. Biziz onu içinden çıkmaz hale getiren, biziz onu acılarla yoğuran.. Her şey tek tek, tane tane yazılı Kitapta.. Oku der ilk Allah.. Sonra onların mükafatı cennet der.. Ama bir ayrıntı çıkar karşımıza;sadece okuyan değil onu yaşayandır ödülü kazanan.. Huzur dininin nefret yüklü kaos yandaşı mensuplarıyız. Birileri kan hesabı yapıyor: AKP o kanı döküyorsa şayet sen de nefret ederek o zulme destek oluyorsun.. O gizli açık her şeyi bilir, ey fani..


Hilye Nur - Pes ettim meydan sizindir
Her şeyin hesabı var Dostlar.. Kanı döken bizlersek hesabı teker teker vereceğiz.. Yok eğer biz kan dökmüyorsak Alınan hakların hepsini siz teker teker vereceksiniz.. İş İslamın tamamlanacağı kıyamet gününe kaldı. Müslüman camiasının aşırı nefreti kafirin müslümana nefretini geçti. Kafir bizi bir kere öldürüyor kardeş bin defa.. Ne siz bizi anlayacaksınız ne de biz sizi.. Anlaşamadığımız için de hep sınırları başkaları çizecek biz de eyvallah diyeceğiz.. İnadımız inat, nefrete devam


Ahmet Yücel - Melih ve tüm kardeşlerimize 1
İLİM BİR NOKTA İDİ CAHİLLER ÇOĞALTTI. Hz. Ali. İlim kendini bilmektir. Yunus E. Bilmediklerimi ayaklarımın altına koysam, başım göğe ererdi. İmamı Azam. ''Alemlerin Rabbidir Allah, ben de Rahmet Peygamberiyim.''Benim ümmetim içki, kumar, zina, faiz, adam öldürme vb. her günahı nefsine ve şeytana uyarak işleyebilir, asla yalan söyleyemez.''''Ümmetimin tövbesi son nefeste dahi kabul olur.''''1 saat tefekkür 70 yıllık nafile ibadetten hayırlıdır.'' HANGİSİNE İTİRAZ EDİP CEVAP YAZACAKS


Hilye Nur - Mevla görelim neyler..
Şüphesiz ki Allah, göklerin ve yerin sırrını bilendir. Muhakkak O, sinelerin özünü bilir. Fatır-38


Ahmet Yücel - Melih ve tüm kardeşlerimize 2
''BİR GÖNÜL YIKTIN İSE, BU KILDIĞIN NAMAZ DEĞİL.''Yunus Emre. 'Allah için sevmek, Allah için buğz etmek en büyük ibadettir.'' Peygamberimiz anlatıyor: Ahirette Allah bir kuluna Cehennemliksin, bir kuluna Cennetliksin, dediğinde. Cennetliksin dediği kulunun neden üzüldüğünü bildiği halde sorar. Cennetliksin dedim, sevinmedin mi? Ya Rabbi, kardeşim Cehenneme giderken, ben nasıl sevineyim?....'' Siz 1 oy için müslümanı cehennemlik ilan ederken, gerisini biraz Allah için tefekkür ediniz.


Ahmet Yücel - Melih ve tüm kardeşlerimize 3
SP,Sandık Müşahiti dahi AKP'ye oy verdiği 2002seçiminde, Erbakan hocam, kardeşimize, ''Yazıklar olsun, defol git'' dahi demiyor. Siz, ''Kişi sevdiği ile beraberdir.'' deyip ibadetinize güvenip, Erbakan K.S.Aziz, ile beraber olacağınızı ümit ediyorsunuz. ''HİÇ KİMSE İBADETİ İLE CENNETE GİREMEZ.'' diyen peygamberimizden daha iyi mi biliyorsunuz? ALLAH İÇİN SEVMEK, SEVDİĞİNİN AHLAKI İLE AHLAKLANMAKTIR. 1 oy nedir ki, Allah'ın yazdığını değiştirsin. Biz değişmedikçe yaradan Razı mıdır?Melih - Doğrular Hk.
"Dost acı söyler" Yorumumda belirttiğim demeçleri veren ben değilim kendi ağızlarından bizzat verilmiş. Neden zorunuza gitti. “Haksızlık karşısında suskun kalan dilsiz şeytandır.” Son olarak eğer ayetlerden örnek verecek olursak "Ey müminler Yahudileri ve Hıristiyanları dost edinmeyiniz. Onlar birbirlerinin dostlarıdırlar. Sizden kim onları dost edinirse o onlardan olur. Hiç kuşkusuz Allah, zalimleri doğru yola iletmez.(Maide 51)"


Ahmet Yücel - Bir Ayet
"Allaha ve Resûlüne itaat edin ve birbirinizle çekişmeyin. Sonra gevşersiniz ve gücünüz, devletiniz elden gider. Sabırlı olun. Çünkü Allah sabredenlerle beraberdir."(Enfâl, 46 )


Ahmet Yücel - Melih kardeşim,
Hangi Ayet'e itiraz ettim, hangi zulmü tasvip edip sustum? Oy verdim diye AKP'ye yakın weblerde dolaşmıyorum. Sizleri Allah için daha çok sevdiğim için buradayım. Ömür boyu AKP'ye oy verecek değilim. Kaldı ki, 4 yıllık Davutoğlu hükümetinde, bu millet ekonomik sıkıntıları yaşayınca (ÜMMETİMİN FİTNESİ MALDIR.) ANAP gibi AKP'de bitecek. Bu millet öze dönecek. HER ŞEY ASLINA RÜCU EDER. Benim söylediğim şu, 1 oy için müslümana düşman olmayalım, nasılsa gerçeği görecekler. ES-SABUR CC.


Hilye Nur - Yazmayacaktım ama.. Ortada büyük bir yanlış var
Olaya bir de şu açıdan bakalım: AKP yi sizin söylediğiniz gibi kabul edelim. Bizler de onlara aldanmış oluyoruz bu durumda.. Milli Görüş camiası bize gerçekleri sizden nefret ediyoruz diye bağırarak mı gösterecek? Gül atın ki, samimiyetinize inanalım .. Melih bey, Tacettin bey AKP müslüman öldürüyormuş ya sizde inanlar arasındaki sevgiyi öldürüyorsunuz. Akpli yim ama milli görüşçüler de kardeşimdir. AKpyi savunma, sütten çıkmış ak kaşık yapma niyetim de yok.. Milli görüşü yerme niyetim hiç yok


Hilye Nur - Yazmayacaktım ama.. Ortada büyük bir yanlış var
Ölmeye gelen sende dirilsin.. Gül peygamberi bu halimize ne kadar üzülüyordur.. Onu üzmeye halkımız var mı? Ne için üzüyoruz o daha önemli.. Hepimiz bir olana inandık. Kimsenin kardeşini ayet inkarcısı, kalbi mühürlü şeklinde ve daha nice ithamlarla yargılamaya Hakkı yok! Milli görüş davasına insanları, inandıkları kişilere ve davasına çamur atarak çekemezsiniz.. Söyledikleriniz Hakk olsun olmasın bu usulle başarılı olamazsınız. Benden nefret edin, cevapta beklemiyorum. Ama böyle yapmayın


Ahmet Yücel - Tebliğ güzel. metodu yanlış.
"Ey müminler Yahudileri ve Hıristiyanları dost edinmeyiniz. Onlar birbirlerinin dostlarıdırlar. Sizden kim onları dost edinirse o onlardan olur.Hiç kuşkusuz Allah, zalimleri doğru yola iletmez.(Maide 51)"Allah, Birbirinize 1 oy için düşman olun da demiyor. Biz, AKP'ye oy verenleri düşman belleyenleri, zalim, hristiyan, yahudi, münafık, kalbi mühürlenmiş ilan edenleri de gördük. ''EHLİ KIBLEYİ TEKFİR ETMEYİNİZ.'' emri açık ve nettir.İNSANLARIN SEVDİKLERİNE SÖVEREK,davet yanlış metottur.


Ahmet Yücel - GELELİM OLAYLARA
Nefsim son 3 dönem AKP'ye değil, SP'ne oy vermiş olsaydım. Bize hakaretlerin tek nedeni bu 1 oy. Ramazan ayında Siyonistler, Alnına şehitlik yazılan Filistinli kardeşlerimizi şehit ettiler. Bu olmayacak mıydı? Kime oy verirsem vereyim zulmü lanetlerim. Müslümanların yaşadığı zilletin nedeni ÇOĞUNLUĞUN İSLAMI YAŞAMAMASIDIR. Dün Bosna'da yaşananların sebebi de aynı. Allah bela ile yola getiriyor bizi, özümüze döndüğümüzde Ya AKP gider SP gelir ya da AKP Milli Görüş ilkelerine sarılır.


tacettin numanoğlu - kinden nefretten bahsedenler
Ölmelerine vesile olduğunuz 1.5 müslümanın kanı ellerinizde. Bize edebiyat yapacağıınıza oturun tövbe edin. Size göre onkarın ölmeleri gerekiyordu öyle değil mi hilyenur talip bop un eşbaşkanları cevap verin hadi delikanlıysanız


Ahmet Yücel - Senin mantığınla gidersek kardeşim.
Bütün suç atamız Adem as.da.Yasak meyveyi yemeseydi, hepimiz Cennetteydik. Musa as. Allah'tan Adem as.ı görmek diler. Adem as.a, yukarıdaki cümleyi söyler. Adem as.''Ben yaratılmadan binlerce yıl önce kitaba yazılmış, kitapta yazılan başa gelmiş.''der. Oy senin, benimse, TAKDİR, SONUÇ ALLAH'IN. Gönlüm Milli Görüş ilkelerinde olarak, halis bir niyetle AKP'ye oy verdim. Allah beni niyetimle yargılar. Peki REFAH-YOL BARAJI NEDEN KALDIRMADI? İlk iş bu olmalıydı. Bu da TAKDİR, yaşananlarda.


Ahmet Yücel - Sonra oy oy deyip durmayınız.
Kardeşlerim, verdiğimiz oy ibadetimizi, kırdığımız kalpler ahlakımızı gösterir. Peygamberimizin izindeysek, peygamberimiz kimsenin kalbini kırmadığı gibi kimseye de hakaret etmedi. Kırmamaya özen gösteriyorum, en kötü sözüm:''AYNAYA BAKAN KENDİNİ GÖRÜR.'' olmuştur. Bunu söylediğim bir kardeşimiz kırılmışsa, ÖZÜR DİLİYORUM.HAKKINI HELAL ETSİN. BİZDEN YANA HELAL OLSUN. ALLAH yAR VE yARdımcımız olsun. ALLAH'A EMANET OLUNUZ.


Hilye Nur - Elimden geleni yaptım
Ya üzerine azap sözü hak olmuş kimseyi mi, o ateş içindeki şahsı mı sen kurtaracaksın? Zümer-19Hükmü Allaha bırakıyorum Tacettin bey.. Kim ateş içinde Allah karar versin çünkü o adaletlilerin en adaletlisidir. Herkesin görmek istediğini gördüğü şu dünyada insanların birbirini anlayabilme umudu yok! Her olanın suçunu AKP ve bizden bilmeye devam edin. Tövbe mevzusuna gelince.. Allah insanlardan tövbe isteyin demez, tövbe edin der! Boş yere dayatma Tacettin bey, hüküm senin değil, Allahın


Ahmet Yücel - Tövbemize riya mı karıştıralım?
''GÜNAHINDAN TÖVBE EDEN GÜNAH İŞLEMEMİŞ GİBİDİR. ÜMMETİMİN TÖVBESİ SON NEFESTE DAHİ KABUL OLUR.''Kimin tövbe edip etmediğini ne bileceksin? Adam çeşme başına 1 sopa dikiyor. İnsanlar atını bağlasın diye. Adamın birinin ayağı takılıyor, düşüp yaralanıyor. Sopayı dikenin suçu ne? Azrail as. Ya Rabbi, ben kullarının canını alıyorum. Yakınları bana söverler, deyince. Allah CC, ben her ölüme bir sebep yaratacağım, ecellerinin geldiği yerde ve saatte sen canlarını alacaksın. Buyuruyor.


Ahmet Yücel - HİKMETİNDEN SUAL OLUNMAZ.
AKP'ye değil, SP'ne oy verseydim. Yada hiç oy kullanmasaydım, 1,5 milyon müslüman ölmeyecek miydi? ''Allah'ın dostlarına korku yok, mahzun olmayacaklar.''Yunus 62. İnandım, iman ettim, itaat ettim, halis bir niyetle oyumu AKP'ye verdim. Çeşme başına sopayı diktim. Ne düşenin suçu var, ne benim. Ezelde yazılmış, o adam, çeşme başında, sopaya ayağı takılacak, düşecek. DÜŞENİN HİÇ Mİ SUÇU YOK? BOSNA'YA HEPİMİZ ÜZÜLDÜK, ZULME LANET ETTİK. ALLAH'IN VERDİĞİ BELA RAHMET OLDU. ÖZE DÖNDÜLER.


Ahmet Yücel - Allah'tan değil, senin 1 oydan diyorsun.
Haşa ben kimim? Allah'ın mutlak kaderini değiştireyim. Her şeyi benim 1 oyumdan bilerek, gizli şirke düştüğünüzün farkında mısınız? Bir Allah dostu olan Merkez Efendi'ye, neden Merkez Efendi denildi? Araştır. SALİH BABA neden KAMU BİLDİKLERİN NARDIR, dedi? İlminiz neden sizi Müslümana hakarete,buğza götürüyor da, DUA ETMEYE GÖTÜRMÜYOR?Peygamberimiz:''FAYDASIZ İLİMDEN ALLAH'A SIĞINIRIM.''neden buyurdu? Allah ve Habibi, MÜSLÜMANLARIN KARDEŞ OLDUĞUNU neden çok çok söyledi?


tacettin numanoğlu - kendiniz itiraf ettiniz
Bütün akp liler aynısınız anca laf ebeliği yapıyorsunuz büyük israikin kurulması müslümanlara zarar verir gelin bu inadı bırakınfaşz dünya gerçeği değildir kuranda yasaklanmıştır domuz eti haramdır yemeyin ab hıristiyan klubüdür bu kadar ısrar etmeyşn vebal altındasınız 3 din yoktur tek din islamdır. Diyalog saçmalıklarını bırakın


tacettin numanoğlu - kendiniz itiraf ettiniz
Bütün akp liler aynısınız anca laf ebeliği yapıyorsunuz büyük israikin kurulması müslümanlara zarar verir gelin bu inadı bırakınfaşz dünya gerçeği değildir kuranda yasaklanmıştır domuz eti haramdır yemeyin ab hıristiyan klubüdür bu kadar ısrar etmeyşn vebal altındasınız 3 din yoktur tek din islamdır. Diyalog saçmalıklarını bırakın


Hilye Nur - Yazıkkkkk
Akp.. Samanlıkta dahi yasak olan Kuran bugün okullarda.. Örtümüz kamu da okullarda.. Önceden çalışmak zorunda olan bayan kardeşlerimiz özellikle saçını açmak zorundaydı.. 1.5milyon müslüman kanıymış hepiniz aynı türküyü çığırıyorsunuz.. Peki size soruyorum o meşhur ittifak neden kuruluyor kimlerin parmağı var! Gözünüzü bi Tayyip hırsı bürümüş kör olmuş.. Dışladınız sonra Tayyip Erdoğan canına tak etti ayrıldı ve tek başına iktidar oldu siz bunu hazmedemiyorsunuz, boğazınıza takıldı kaldı bu


Hilye Nur - Yazıkkkkk
Fatımılerin yaptığı gibi sizde olaylardan hüküm çıkarıyorsunuz. Kendi kanmışlığınızı din adı altında halka empoze etmeye çalışıyorsunuz. Saadetin başındaki kimseler de siz de birilerinin kurduğu rüya da yol alıyorsunuz. Müslüman kanıymış yok zinaymış.. Zinayı sadece Akpliler mi yapıyor? Tabiki hayır bunu siz benden daha iyi biliyorsunuz. Serbertleştirmişmiş.. Önemli olan serbestken halkın yapmaması.. Halka şuuru verecek parti değil halimiz..


Ahmet Yücel - Neyi itiraf ettim kardeşim?
Ayrıca hiç bir harama helal demedim. Büyük İsrail nasıl kurulacak? Buna inanıyorsanız imanınız zayıftır. ''HAK GELDİ BATIL ZAİL OLDU. BATIL ZAİL OLMAYA MAHKUMDUR'' ABD,İsrail vb tüm BATIL yok olacaktır. Dede Paşa Hz. buyurduğu gibi:''TÜRKİYE İSLAM ALEMİNİN LİDERİ OLACAKTIR.''''DİN İLE KİN BİR KALPTE BARINMAZ.''Seni kinin bize zarar vermez, sana zarar verir. Seni Allah için sevmesem, bana ne derim. Madem anlamıyorsun, biz de, DEVEYE HENDEK ATLATMAYA GİDERİZ. Allah cemi ümmeti affetsin


Hilye Nur - Yazıkkkkk
Hırsınızdan, hasedinizden çatlıyorsunuz.. Kuranın mızraklara takılması gibi sizde dini hasedinize takıyorsunuz. Allah onun için yola çıkanları yolda koymaz peki sizde neden yolda kaldınız?? Bir tezatlık yok mu??? Anlayın artık çıkarcı sizsiniz. Akçeli ilişkiniz yok ama kan davası misali yarım kalan bir intikamınız var Tayyip'e ve onun kurduğu partiyle.. Allah ona samimi bir imanla inanan topluluğun sayısını artırır, çoğaltır, güçlendirir peki siz neden olduğunuz yerde duruyorsunuz


Ahmet Yücel - BUGÜNÜN AYET VE HADİSİ 29.03.2015
Ya Allah'ın size bol lütfu ve merhameti bulunmasaydı ve Allah, tevbeleri kabul eden hüküm ve hikmet sahibi olmasaydı (haliniz nice olurdu)!"(Nur 10 ) "Bana Cebrâil aleyhisselam gelerek "Ümmetinden kim Allah'a herhangi bir şeyi ortak kılmadan (şirk koşmadan) ölürse cennete girer" müjdesini verdi" dedi. Ben (hayretle) "zina ve hırsızlık yapsa da mı?" diye sordum. "Hırsızlık da etse, zina da yapsa" cevabını verdi." Buhârî,Tevhid33;Müslim, İman 153,(94); Tirmizî, İman 18,(2646)Kısaltıldı


Ahmet Yücel - H.Nur kardeşim, ihlaslı yazılarınıza devam ed. inş
İttifakı nefsim, TEMSİLDE ADALET OLSUN DİYE İSTİYORUM. AKP'ye oy verdim diye, ÖNCE AHLAK VE MANEVİYAT ilkelerinden vaz geçmedim.KALEM OKUYUCUDA katogorisinde bir Makale'ye yazdığım yorumda dile getirmiştim. Tru Legend kardeşimiz, SP ittifak-mittifak yapmaz. Allah yolunuzu açık etsin ey Milli Görüşçüler,demişti. Bizde cevabımızı yazdık. İstemek bizden. Takdir, Sonuç Allah'tan. Ne SP, Ne BBP, Ne MHP, kimsenin elinde değil. Allah bu duamı kabul ederse, kim engelleyebilir?


Ahmet Yücel - Hangi vicdan razı olabilir ki?
''İnattan rüsvaylık, öfkeden nedamet, tembellikten zelillik doğar...''Hadis.Çok güzel cevaplar yazdınız, Allah razı olsun Hilye kardeşim.Tefekkürsüz bir İnat karşısında. İhlasınızı, öfkeye yenik düşürmeyiniz.HER KOYUN BACAĞINDAN ASILIR FAKAT KOKUSU MİLLETİ RAHATSIZ EDER. Yer Türkiye, 15 yaşında bir kıza 8 kişi tecavüz ediyor. Rıza var, karşı koymamış, (2004'ten beri zina suç değil) berat ediyorlar. Bu kızcağız Erdoğan'ın kızı olsaydı? Aileler yıkılıyor.BOĞAZIMDA DÜĞÜM DÜĞÜM HIÇKIRIK...


Ahmet Yücel - Hilye Nur Kardeşim, Ayrıca
''DİN İLE KİN, AYNI KALPTE AYNI ANDA BARINMAZ. BİRİ VARSA DİĞERİ YOKTUR.'' Anlamaya çalışmasa da, kininde haklı olduğunda İnat etse de, kardeşimize ve tüm ümmete dua edeceğiz. Buna öfkelenip, SP yöneticilerine kızıp, hakaret edemeyiz. Erdoğan'ı da, Kamalak'ı da Allah için seviyorum.HATASIZ KUL OLMAZ. Yalnız İDARE EDEN ALLAH'TIR. Kainatta Allah'ın dediği oluyor da, Türkiye'de Erdoğan'ın dediği mi oluyor? Hani, ALLAH'TAN İZİNSİZ KUŞ KANADINI KIPIRDATMAZDI. Allah'ın da bir hesabı var...


Ahmet Yücel - Hilye Nur kardeşimize, Bir anlayabilsek.
''Allah onun için yola çıkanları yolda koymaz peki sizde neden yolda kaldınız?'' Hikmetinden sual olunmaz. Bir Hadiste:''NASILSANIZ ÖYLE İDARE EDİLİRSİNİZ.'' Buyuruluyor. Dünyaya bir bak, hep müslümanlar eziliyor. Her şey Hak'tan ise, Hak, müslümanları neden eziyor? Biz Türkiye'ye bakalım. İçki, kumar, faiz, zina her şey aleni işleniyor. %90 müslüman isek, neden engel olmuyoruz? İNANDIKLARI GİBİ YAŞAMAYANLAR, YAŞADIKLARI GİBİ İNANIRLAR. Allah zulm değil adalet ediyor, AKP eli ile.


Hilye Nur - Kısa devre kafalar
Bıçak kemiğe dayandı artık Ahmet bey! Kardeş dediğimiz kimseler sırf onlar gibi düşünmediğimiz, Tayyip Erdoğan dan nefret etmediğimiz için bırakın Müslümanlıktan tecrit ediyor. Akpli olanlar Mürted konumuna konuluyor. Biz kardeşlik dedikçe AKP savunucusu yapıyoruz adı altında saldırıyorlar. İşte şimdi AKP savunuculuğunu yapıyorum. Kardeşlik kelimesi kalbinde yer bulamamış kimseye ne denir. Milli gazeteniz de görüşünüz de sizin olsun kardeşler! Yorumlarıyla kirletmeyeceğim


Hilye Nur - !!!!!
Allahın ayetleri de kirletmeye giriyor mu? Dua hep var Allahın izniyle ama bizim ettiğimiz duadan ne hayır gelir. Kabul olunan dua ancak milli görüşe bağlanmış kimselere aittir ne de olsa.. İslam birliğini görür mü bu gözler bilmiyorum ama nefreti,Hakk isteyenlerin Hak almasını çok iyi gördü. Kendine bakmayıp karşıdakini suçlamaya devam ettikçe bu ümmet yol alamaz ve kırılmaya devam ederiz. Ne der cengiz numanoğlu sana senden başka düşman ne gerek.. Eleştirdiğim bu zihniyet dıştaki düşmanlara


Hilye Nur - İslam akıl mantık ve Kalp dinidir
Takılı kalmış içindekini görmüyor. İsraile, abdye lanet okuyoruz onlardan nefret ediyoruz. Sadece israil mi nefret edilmesi gereken??? İçimizdeki ego çok mu masum... Toplumu bozan BİZLERİZ.. Biz duayı bile beceremiyoruz ki fetihler koşalım. Dua etmeyi becerseydik Allah içten bir duayı kabul etmez mi??? Bir de kader sorgulama var.. Yaşanılanlar İslamın kaderinde var demekki yaşanıyor. Haşa Allah zalim mi ki EŞHEDÜ diyenlere zulmetsin. Kuranda geçen akletmez misin sözü kalbi bir tefekkürü hak ed


Hilye Nur - Bir de bu boyut var
Ayrıca... Balık baştan kokar.. Bu kini körükleyen yöneticiler.. Onlar bir adım atmıyorlar ki!! Ne zaman erdoğan'ın veya başka bir yöneticinin ağzından milli görüşe hakaret veya kötü söz duydunuz!?? Peki milli görüş neden hep tariz havasında.. İslam bize kardeşine kötü söz söylemeyi mi öğretiyor. En önemlisi de.. Kardeşinin açığını kapatki bende ahirette seninkini kapatayım diyor dinimiz.. Maşallah bu gazete açık kolluyor. Bunun mantığını biri bana açıklasın..


Hilye Nur - Gereksiz ayrıntılar zaman kaybı
Zina olsun, içki olsun kısaca bütün haram olan fiiliyatlarda hüküm bellidir. Müslüman onu yapmamakla mükelleftir. Devlet bazında serbest olması amel bazında serbest olacağı anlamına gelmez. Ayrıca Türkiye din devletinden laik devlet konumuna getirildi ve azımsanmayacak şekilde inkara doğru yol olan vatandaşlar var. Yani zina yasakmış serbestmiş bunlara takılmak yerine bizim kalpleri kazanmak için çalışmalıyız. Kalp İslama dönük olmadı mı istersen yasak koy odaya kilitle çaresiz..


Hilye Nur - Her şeyi Allaha bırakabilsek ahhh
AKP'nin bir çok yanlışı var elbette ki kabul ediyorum. Fakat görmek istemeyenler de olsa doğruları da çok var. Hep hesap var dedim ama onu da anlamadılar. Eğer bir zulüm varsa ve biz dolaylı yoldan destek verdiysek Allah soracak!!!! Ama sadece bize değil herkese soracak.. Doğruyu nefretle haykırma politikasını benimseyen milli görüşe de soracak


Ahmet Yücel - SP yönetimi dahi, okur ne der, bakmıyor.
Erbakan hocamızın bize emanet ettiği, ÖNCE AHLAK VE MANEVİYAT İLKELERİNE, canım feda olsun. Katılmadığım yorumlara cevap yazarsam Allah için yazarım. Anlamamakta direnen varsa zaten yine anlamayacak. Bir anlayan bulunur. Kuluz, nefsiminde yanlışı olabilir. KABE'YE BAKIP YORUMLAMAK GİBİ. Hangi cepheden bakıyorsak, yorumumuz ona uygun oluyor. İbadetine güvenenler ise sadece tepeden bakıp, tepe cephesini anlatıyorlar.


Ahmet Yücel - H.Nur kardeşim, yorumlarım birbirinin devamı
Siz ihlasınızla,kardeşlik şuuruyla, AKP'yi savunsanız da. Size zararı yok. ''Yaşanılanlar İslamın kaderinde var demekki yaşanıyor. Haşa Allah zalim mi ki EŞHEDÜ diyenlere zulmetsin.''Biz İslamı yaşamadığımız için ZİLLETTEN kurtulamadık,Allah belalarla imtihan ediyor. Kendine döndürecek.''Hiç kuluna zulmeder mi mevlası, kulun çektiği kendi cezası.''Allah zulm değil ADALET ediyor,ADALET KP eli ile.ALLAH ZALİM DEMEDİĞİMİ, diğer yorumlarımı da okuyunca anlayacaksınız.İmtihansız Cennet yok.


Ahmet Yücel - Biatım İLKELERE. Erdoğan'a, Kamalak'a değil.
''Ümmetimin başı da sonu da hayırlıdır.''Şüphesiz ASLIMIZA RÜCU EDECEĞİZ.''Aslından şaşmayanları tenzih ederim. Çoğunluğa bakınız, İslamı yaşayabiliyor muyuz? Allah''Başınıza gelecek sıkıntılarla, candan, maldan.. eksilmelerle imtihan ederiz. İmtihan edilmeden Cennete gireceğinizi mi sandınız?''buyuruyor. Bu zulm mu? Adalet mi? Allah sonsuz merhamet sahibi olmasaydı. Bugün başta AKP değil CHP olurdu. İSLAMI HAKKIYLE YAŞAYALIM, AKP GİDER, SAADET GELİR. Şeksiz şüphesiz.


Hilye Nur - Allah razı ola
Tartışmayı çok güzel özetlemişsiniz. Teşekkürler.. Herkesin bir düşüncesi olduğu, herkesin onlar gibi düşünmek zorunda olmadığını kabul etseler uzlaşı olur. Malesef olmuyor, olacak gibi de gözükmüyor


Hilye Nur - Bir yanlış anlaşılma olmuş
Haşa Allah zalim mi ki EŞHEDÜ diyenlere zulmetsin cümlesini Siz Allah zalimdir dediniz diye kurmadım. Müslüman camiasındaki zulümlerden rant sağlamaya çalışanlara ithafen söyledim. Yoksa yorumlarınızda öyle bir düşüncede olmadığınız aşikar


tacettin numanoğlu - ittifakta hayır vardır
İttifakın i si bile siyonistleri kudurttu saadet meclise girsin siz asıl o zaman görün onları. Burda kardeşlikten bahsedenleri o zaman göreceğiz


Hilye Nur - korkan taraf yanlış:)
Korkudan titriyor zaten akp:):):) Siyonistleri kudurttu derken? akp ve akpye gönül verenler şimdi de yahudi mi oldu? Kardeşlik duygusunu kuru bir ideolojiye satanlar, kardeşlik nedir bilmezler! Sizin gibi edebiyattan ibaret görürler.. Saadetin meclise girmesinden korkan yok, saadet meclise girememekten korkuyor:) yani hafif bir kelime inceliği var..


Ahmet Yücel - AR namus şişesini yere çaldım, kime ne?
Öldüğüm gün hiç üzülme, Yas tutmadan gel kabrime, Unutma hiç ne olursun, Elinde bir kalem olsun, Gelen geçen hep okusun, Niye öldüm yaz kabrime.Bu beden kabrimdir, Kabir kabiri nasıl yer? ''İçime bir kurt düştü, Hiç durmadan yer beni, Ben bu dertten ölürsem kabul etmez yer beni.''MUTU KABLE ENTE MUTU'' Sırrına erebilsem daha ne isterim. ''Deccal nefsimi zemm etmişken Kuran'da Allah, Ya ben kimi zemm edebilirim?''Nefsim sen varken, Deccale, Şeytana ne hacet?
 


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret145150
Hava Durumu
Takvim
Site Haritası